כתבות ומאמרים

תיבת מכרזים מקוונת – יכול להיות פשוט

רכש מקוון – עושים זאת במקצועיות

מכרזים מקוונים

מכרזים מקוונים – בעלי תועלת לארגון שלכם

מומחים לשרשרת אספקה לוגיסטיקה

מומחים לשרשרת אספקה לוגיסטיקה

חברות ייעוץ ארגוני

חברות ייעוץ ארגוני – תועלת יוצאת דופן

כתבה מדה מרקר

כתבה מדה מרקר על תהליכי אוטומציה לינק מצורף להמשך קריאה בפנים
אוטומציה במחסנים

אוטומציה במחסנים

בסיס להצלחה באספקת מוצרים אונליין: אוטומציה במחסנים לאורך כל השנים האחרונות, העולם עובר מקניות פיזיות בקניונים ובחנויות הרחוב, אל הקנייה ההמונית ברשת. כמובן שתהליך הדרגתי זה, קיבל תנופה עצומה עם פרוץ הקורונה והגבלות התנועה וההתאספות הפיזית. העסקים והחברות בארץ ובעולם כבר הבינו, שמי שרוצה להצליח ולשרוד, חייב לעבור למסחר איכותי אונליין, ולספק דרכו שירות מעולה ללקוחות. לכן אוטומציה במחסנים שמאפשרת לנהל מחסן סחורות איכותי, המספק את המוצרים ללקוחות באופן מדויק ומהיר, הפכה לאחת הדרישות החשובות בפתחה של 2021.
משיק | תכנון שרשרת אספקה | ייעוץ לעסקים | ניהול לוגיסטיקה

שיחה עם אביב אשקלון, מנהל לקוחות בכיר, על SRM – ניהול יחסי ספקים

מאת: ירון פינצי, מנהל החדשנות בחברת משיק

בשנים האחרונות התפיסה המתגבשת בקרב השחקניות המובילות בשוק היא כי יחסי לקוח - ספק הם לא במעמד צד אחד. האמנם, על הספק חובת ההוכחה כנותן שירות גבוהה יותר אך מערכת היחסים מבוססת על הסכמים הדדיים ושיתוף פעולה. במערכת יחסים אופטימלית, מתקיים מצב של Win-Win, אך אנו יודעים שהמציאות אינה ורודה ולעיתים קרובות, כמו כל קשר, יחסי לקוח - ספק עולים על שרטון. כשזה קורה, שני הצדדים מפסידים זמן וכסף.
tpl

שיחה עם זיו אריאלי, מנהל לקוחות, על מעבר חברות לשירותי TPL

מאת: ירון פינצי, מנהל חדשנות בחברת משיק

בעידן שבו חברות מבינות שהמפתח לרווחיות ושרידות כלכלית הוא שכל חוליה בשרשרת האספקה בארגון תהיה מחד זולה ומאידך שירותית ואיכותית. כאשר גוף צד שלישי, לוקח על עצמו את שירותי הלוגיסטיקה עבור מספר חברות, הוא נהנה מיתרון הגודל ויכול לספק את השירותים במחיר נמוך וגמיש בהתאם לפעילות הלקוח שיחסוך ללקוח עלויות אחזקה, שטח תפעולי, שכר עובדים וכ'ו כך שהמחיר ישתלם ללקוח...