שותפים עסקיים

kearney

Kearney: Global Management Consulting Firm

Kearney היא חברת ייעוץ מהמובילות בארצות הברית ובעולם עם מעל 3600 עובדים ב-40 מדינות שונות. החברה עובדת עם יותר מ-75% מחברות הנמנות תחת פורצ'ן גלובל 500 בנוסף לארגונים ממשלתיים ועמותות מובילים.

משיק ו- Kearney ביצעו עשרות פרוייקטים משותפים בתחומים שונים. משיק מנצלת את מקור הידע הרחב ללמידה של מודלים חדשים ,מתודולוגיות חדשניות ו- Benchmarks וליישמם לטובת כל אחד מלקוחותינו.

http://www.kearney.com
סימפוני

Simfoni.com - Spend Analytics Software and Solutions

סימפוני התחיל כסטארט אפ טכנולוגי עם מוצר AI שיודע לנתח נתונים של חברות ולהפיק תובנות עסקיות לצורך שיפור התוצאות עבור הלקוח. עם אימוץ הטכנולוגיה על ידי לקוחות רבים , היום החברה מובילה את התחום עם מוצר משוכלל וחדשני. משיק וסימפוני יודעות להציע לחברות בארץ אינטגרציה והטמעה של הטכנולוגיה ולהפיק ממנה את המיטב.

http://www.simfoni.com
usersolutions

רסנר תוכנות לוגיסטיות

היא חברה המתמחה בשיווק, הטמעה ותמיכה במערכות תוכנה שנועדו לשחרר מזומנים משרשרת האספקה ולהעלות את רמות השרות הניתנות ע"י התוכנות ללקוחות של הארגון:
תוכנות אלו מפותחות בחו"ל ע"י החברות שנבחרו על ידנו כמובילות בתחומן.

http://www.rasner.co.il

OptiWays

OptiWays מפתחת את טכנולגיית הדור הבא לתכנון אוטומטי של מסלולי הפצה ושינוע בהתבסס על מנוע אופטימיזציה מבוסס עלות לצמצום מיטבי של עלויות ההפצה.

בעזרת הטכנולוגיה הייחודית של החברה אשר זכתה להכרה ותמיכה של רשות החדשנות, מתאפשרת אוטומציה מלאה ואופטימיזציה של תהליכי הפצה מורכבים אשר עד היום לא ניתן היה לתמוך בהם בצורה יעילה בעזרת פתרונות האופטימיזציה ותכנון המסלולים הזמינים כיום בשוק.